Prosíme rodiče, aby s akutně nemocnými dětmi nechodili v době poradny nebo preventivních prohlídek. Pokud máte akutní problém, zavolejte a domluvíme termín návštěvy.

Kolísková pediatrie (https://www.koliskova-pediatrie.cz/)

O nás

Milí rodiče, milé děti,

Vítáme vás v naší ambulanci. Naší snahou je vytvořit prostředí přátelské k dětem a k jejich rodičům. Klademe důraz na prevenci, sledování růstu a zdravého vývoje Vašich dětí. Rádi Vám vysvětlíme plánovaná vyšetření či nutné zákroky a ochotně zodpovíme všechny Vaše dotazy. Naším cílem je spokojený dětský pacient a dobře informovaný rodič. 

MUDr. Ivana Kolísková

Vystudovala jsem 1. lékařskou fakultu Univerzity Karlovy, promovala jsem v roce 2003. Začínala jsem na Dětském oddělení Nemocnice Žatec o.p.s., kde jsem pracovala 1 rok. Další 3 roky v Nemocnici Liberec a.s.
Atestaci v oboru Praktické lékařství pro děti a dorost jsem získala v roce 2008. Poté jsem 2 roky pracovala v Kojeneckém ústavu a dětském domově Svitavy. Od roku 2008 jsem působila na částečný úvazek v ordinaci MUDr. Mašlaňové.
Pravidelně se vzdělávám a jsem nositelem Diplomu celoživotního vzdělávání ČLK. Jsem členem SPLDD a České vakcinologické společnosti.

MUDr. Jana Petríková

Vystudovala jsem 3. lékařskou fakultu Univerzity Karlovy, z toho 3 semestry v zahraničí ve Francii - v městech Nantes a Caen. Studium jsem zakončila promocí v roce 2012. Jako již maminka dvou dětí jsem po rodičovské dovolené začala svou profesní cestu na Dětském oddělení Oblastní nemocnice Příbram a.s., kde jsem pracovala 1 rok. Poté jsem navázala prací v blízkosti svého rodného města na Dětském oddělení Orlickoústecké nemocnice, kde jsem dokončila pediatrické specializační vzdělávání. Během své téměř desetileté nemocniční praxe v denních směnách i nočních službách na oddělení JIP, novorozenců, kojenců a malých i velkých dětí jsem získala mnoho cenných zkušeností.
 Atestační zkoušku v oboru Dětské lékařství jsem úspěšně složila v roce 2022. Oprávnění pro práci v oboru Praktické lékařství pro děti a dorost jsem si doplnila roce 2023.

Od počátku roku 2023 pracuji na částečný úvazek v ordinaci MUDr. Kolískové ve Svitavách. Pravidelně se vzdělávám, účastním se pediatrických kongresů a seminářů, abych byla schopná zajistit svým pacientům co nejlepší péči v souladu s aktuálními poznatky medicíny.

Hana Janoušková

Vystudovala jsem SZŠ v Ústí nad Orlicí. Po maturitě v r. 1995 jsem nastoupila na Dětskou hemato-onkologickou kliniku v Praze Motole, kde jsem pracovala 2 roky. Po mateřské dovolené od roku 2001 jsem začala pracovat ve Svitavské nemocnici. Začínala jsem na chirurgii, po 7 letech na gynekologicko-porodnickém oddělení. Od r. 2012 jsem pracovala na dětském oddělení, kde setrvávám na částečný úvazek.